خرید مبل

خرید مبل

برخی از افراد در انتخاب وسیله های منزل از جمله مبلمان دارای حساسیت زیادی هستند.ما در این مقاله سعی می کنیم نکاتی را در قالب راهنمای خرید مبل به شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

۱٫در نظر گرفتن فضای موجود

این نکته را در نظر بگیرید که فضایی را که قرار است در آن مبلمان مورد نظر خود را بچینید دارای ظرفیت و فضای مناسبی برای مبلمان انتخابی شما است یا خیر؟
در صورتی که مبلمان برای پذیرایی شما مدنظر باشد و شما دارای فضای کافی در خانه خود هستید،دست شما را برای انتخاب و خرید مبل مناسب خانه شما بازتر می نماید.اما بالعکس اگه فضای کوچکی دارید می بایست مبلمان جمع و جور انتخاب نمایید و انتخاب مناسب تر برای شما مبلمان ظریف می باشد.

 

۲٫انتخاب و خرید مبل انتخابی

برای اینکه مبلمان مناسبی را انتخاب نمایید،ابتدا می بایست با توجه به فضای موجود مبل خود را در نظر بگیرید.به طور معمول مبلمان با سبک مدرن برای فضای کوچک و برای فضای بزرگتر می توان سبک کلاسیک و مدرن را انتخاب نمود.

 

۳٫انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان منزل

مهم ترین نکته برای خرید مبل انتخاب رنگ مناسب با فضای خانه و همخوانی آن با دیگر وسایل می باشد.

 

۴٫ انتخاب جنس مناسب برای رویه مبلمان

این مورد یکی از مسائل مهم و ضروری برای انتخاب مبل مناسب با توجه به محیط شما دارد.مبل ممکن است برای منازل و ادارات و اماکنی که پر رفت و آمد است مورد استفاده قرار گیرد که این امر می تواند بر انتخاب رویه مناسب مبل تاثیرگذار باشد.

 

۵٫طرح پارچه مناسب

در صورتی که قصد انتخاب پارچه طرح دار را داردید بهتر است تناسب رنگی آن با دیگر وسیله های خانه را در نظر بگیرید.البته بهتر است تمامی پارچه مبلمان طرح دار نباشد و قسمتی از آن ساده انتخاب گردد.

 

۶٫راحت بودن و کیفیت مناسب مبل

یک مساله مهم برای انتخاب و خرید مبل توجه به راحت بودن آن می باشد و همچنین استانداردهای لازم را داشته باشد.زاویه مناسب برای کمر و گردن و نشمین گاه داشته باشد،همچنین متریال(مواد استفاده شده) داخی آن باید از کیفیت لازم برخوردار باشند که با گذر زمان کوتاه کیفیت خود را از دست ندهند.

 

۷٫ با توجه به هدف شما مبل مناسب را انتخاب نمایید که مورد استفاده کاربردی شما هم باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *